Yetenek Sizsiniz Programının Muazzam Yükselişi

9 Şubat 2010 Salı


Merhabalar;

Bu yazımızda Show Tv'nin reyting rekorları kıran programı Yetenek Sizsiniz Türkiye isimli programa değinmek istiyoruz.Yetenek Sizsiniz ilk olarak She's Got Talent adı  altında İngiltere'de  düzenlenmiştir.

Ülkemizin belkide en büyük sponsor ve yarışma yapımcılarından biri olan Acun Ilıcalı bu programında ülkemizde iş yapacağını düşünerek ve ülkemizdeki yetenekleri herkezin görmesini sağlayacak bir proje olduğunu düşünerek yarışmayı ülkemize getirdi.


Zaman içerisinde Türkiye'nin birçok yeteneği 9 bölümlük 18 günlük ön elemelere katıldır.Bu ön elemelerde ülkemizin her kesiminden çeşit çeşit yetenekler katıldı.Ancak Yetenek Sizsiniz jürisi 2.tura 72 adet yetenek çıkardı.Şuanda programın yarı final dönemlerindeyiz ve yarı finallerde 6 bölüm halinde yapılacak.72 adet yetenekten finale sadece 12 kişi çıkabilecek.


Bu program sayesinde ülkemizin yeteneklerini biraz da olsa hepimiz televizyon ekranlarında görme şansı bulduk diye düşünüyorum.Ki bu sayede diğer ülkelere oranla Türk Yetenek Sizsiniz programı rekor bakımından fark atmış durumdadır.Umuyoruz ki adaletli bir yaışma olur ve kazanacak kişi hakkı ile kazanmış bir kişi olur. 


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sürekli yazılarımız ile devam edeceğiz.İyi Akşamlar Dilerim

0 yorum: